Odbierz prezent robiąc zakupy powyżej 150 zł.
do kasy suma: 0,00 zł

Wybierz swój prezent

Brelok - Otwieracz do piwa STREETHERO.PL

Czarny

Zamawiam

Brelok - Otwieracz do piwa STREETHERO.PL

Niebieski

Zamawiam

Brelok - Otwieracz do piwa STREETHERO.PL

Czerwony

Zamawiam
MIDDLE PART- męska modna fryzura na jesień?
MIDDLE PART- męska modna fryzura na jesień?

 

Middle part to ostatnio jedna z najbardziej popularnych fryzur męskich. Styl, który niegdyś zostałby wyśmiany, dzisiaj jest wyznacznikiem dobrego stylu, a jego popularność wciąż rośnie. Swoją pierwszą, dużą falę popularności zawdzięcza serialowej postaci Marka Mostowiaka, wiele lat później fryzura powróciła na głowy młodzieży za sprawą rapera Michała „Maty” Matczaka. Zaraził on ludzi nie tylko swoją muzyką, ale też stylem. MIddle part to bardzo efektowna fryzura, która wyróżnia nas z tłumu. Dobrze ścięta włosy i odpowiednia ich długość zapewniają genialny efekt.


 

Fryzura męska Middle Part.

 

Middle part jest fryzurą męską, która aktualnie noszą mężczyźni nie zależnie od wieku. Na ulicy możemy spotkać nastolatków i osoby znacznie starsze dumnie noszące to cięcie. Charakteryzuje się przedziałkiem na środku/czubku głowy, dzięki niemu włosy opadają na dwie strony w stronę uszu. Długość włosów powinna wynosić od 10-15 cm. Boki głowy należy odpowiednio wycieniować, nie chodzi tutaj oczywiście o żadnego fade, cieniowanie powinno być delikatne, aby nie robić niekorzystnie wyglądającego kontrastu. MIddle Part jest wygodna fryzurą, którą bardzo szybko się układa. W swojej kosmetyczce potrzebujemy jedynie prestylera oraz kremu do włosów. Prestyler doda włosom objętości, sprawi, że będą wyglądąły zdrowo a dodatkowo delikatnie je utrwali. Zaś krem pozwoli dodać włosom ciekawej tekstury i również utrwali je, nie obicążając ich.

 

MIddle Part - pielęgnacja.


 

Ten typ fryzury wymaga posiadania włosów średniej długości, dlatego tym bardziej należy zadbać o poprawną pielęgnacje włosów. Zdbane i odżywione włosy mają niepowtarzalny blask i wyglądają świetnie w każdej sytuacji. Kluczem do tego jest oczywiście szampon do włosów stworzony na naturalnych składnikach oraz odżywka do włosów. Odżywka jeszcze bardziej wzmacnia włosy i poprawia ich kondycję. Należy ją trzymac na włosach przez kilka minut, a następnie obficie spłukać włosy wodą. Codzienne stosowanie tych produktów nie tylko poprawia wygląd, ale zapewnia wiele lat cieszenia się ze zdrowych i mocnych włosów! 


 


middle part - odżywka American crew middle part - szampon wzmacniajacy American crew
Zamów
Zamów

Stylizacja fryzury z przedziałkiem.

 

Sama stylizacja jest naprawdę prosta i nie wymaga specjalnych umiejętności. Najcięższą częścia middle parta jest zapuszczanie włosów, szczególnie gdy ktoś nosi bardzo krótkie włosy i chce uzyskać tę fryzurę. Należy się uzbroić w cierpliwość! Przejdźmy do tego jak i czym dokładnie najlepiej układać fryzurę middle part. Na początek należy zadbać o wcześniej wspomniany szampon i odżywkę, najlepiej układać włosy zaraz po umyciu by włosy były jak najświeższe i łatwe w stylizowaniu. Po dokładnym umyciu włosów należy zaczekać, aż włosy delikatnie osuszą się. Na wilgotne włosy nakładamy prestyler do włosów. Jest to drugi najważniejszy krok, gdyż zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz ciepłym powietrzem suszarki, a dodatkowo wstępnie utrwala fryzurę i dodaje jej objętości. Objętość w middle parcie jest bardzo ważna, nie chcemy przecież, żeby nasza fryzura była oklapnięta i przylizana do głowy. Kolejnym krokiem jest wyuszenie włosów. Suszymy włosy ciepłym powietrzem suszarki, nie gorącym. Gorący powiew powietrza niszczy włosy, a tego nie chcemy. Podczas suszenia możemy pomóc sobie szczotką typu quif roller, która pomoże dokąłdnie wysusyć i ułożyc włosy. Gdy włosy są już gotowe do ułożenia ostatnim krokiem jest nałożenie na nie kremu do włosów. Jego delikatny chwyt, zapewnia ciekawą strukturę oraz matowe wykończenie włosów. Krem nie obciąża włosów! Teraz możesz dumnie nosić swojego mostowiaka i cieszyć się posiadaniem jednej z najmodniejszych fryzur tego sezonu! 


 

middle part - prestyler layrite middle part -krem do włosów layrite
Zamów
Zamów
Najlepsze przykłady fryzury middle part.

 

 

1. Fryzura middle Part w wykonaniu rapera Maty.

 

MIDDLE PART - mata matczak

 

2. Fryzura na matę z podkręceniem końcówek.

 

middle part - wave hair

 

3. Messy middle part.

 

middle part - messy hair

 

4. Fryzura z efektem mokrych włosów.

 

middle part - efekt mokrych włosów

 

5. Fryzura middle part z wyjątkową objętością.

 

middle part - fryzura męska na jesień

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl